Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Pergola Nerelerde Kullanılır?

Pergola Sistemleri; gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, kafe, restoran, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir. Giyotin, zip perde ve sürme cam sistemleri ile birlikte montaj imkanı vardır.

Pergole tente yağmur geçirir mi?

Yağmur Sensörüne Sahip Olmaları Tentelerin ve pergola sistemlerinin ana amaçlarından bir tanesi yağmurdan insanları ve eşyaları korumaktadır. Elle açılan tenteler bu görevlerini yerine getirene kadar altındaki insanlar ciddi şekilde ıslanabilir. Vizyonumuz

Katlanır kollu tente:

Eğim ayarlı tente :

Körüklü tente:

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tente:

Motorlu tente Nedir :

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Pergola Nedir?

Pergola, Latince’de saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türemiştir ve İtalyan dilinde gölgelik anlamında kullanılır. Pergolaaçıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tentedir.

Pergola rüzgara dayanıklı mı?

Rüzgardan Koruma: Pergole ve tente sistemleri, rüzgarlı havalarda da koruma sağlar. Güçlü ve dayanıklı yapıları sayesinde rüzgarın etkilerine karşı direnç gösterir. iletişim

Branda Nedir?

Branda bezi nedir Faydalı Bilgiler:

Branda neye yarar :

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone