Teknik Servis

pergola tente teknik servis

Pergola Tente Teknik Servis

Bütün pergolaMotorlu, Rolling Roof ve aksesuarlarının montaj hizmetini vermektedir.

Firmamız satış dışında Teknik Servisleri montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca kurulmuş olan yapıları yeni yerinize en uygun şekilde uyarlayarak kurulum hizmetini de sunmaktayız.

Pergole Tente Sistemleri usta ekibi ile çok kısa sürede arızalı ve bakımı gelmiş tentelerinizi ilk günkü haline getirmeye hazır.

Kumandalı Tente, branda tente, çadır sistemleri olarak tente arızalarını zamanında ve yerinde tamirini yapıyoruz.

Üstün kalitede yedek parça ve yaygın servis ağımız ile hizmetinizdeyiz. uygun fiyatlarla tente tamiri arıza ve servislerimizden yararlanın.

Tente mi bozuldu ? Dert etmeyin  bir telefon kadar yakınız. Tente Tamir servisimiz tüm istanbul un ilçelerinde vardır. Tente tamirini uzman kişilere yaptırınız. Bu Size Ciddi sorunlar çıkartabilir. Pergola Tente Yetkili Servis 

Pergola Tente Tamiratı

Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerimiz 5 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan ürünlerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır.

Pergole Tente , firmamızdan almamış olduğunuz ürünlerin tamirat ve bakımlarının yapılmasında da sizlere yardımcı oluyor.

Bakım zamanlarını planlayın

Siz Müşterileriniz için bakım pergolatente planları oluşturabilir, bu süreçleri kolay ve hızlı bir şekilde teknik servis iletişim ile takip edebilirsiniz.

Pergola Tente Bakımı Montajı Servisi

Smart Tente Tamir Servisi Uygun Fiyat ve ücretsiz Keşif Hizmetimizden yararlanın.. Tente Tamir Servisi hizmeti arıza yapan yada yenileme gereken tentelerinizi yenileyen yeni tente sistemi montajı yapan Firma.

Tente Kumaşı değişimi ve tente satışı uzman firma Tente Sistemleri tüm istanbul  ilçe semt ve mahallerinde mobil hızlı servisleri ile Hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Avrupa ithal blackout ve Akrilik kumaş olarak üretilmektedir. Avrupa Kumaşlı ürünlerimiz hem üretici firma hemde tarafımızdan garantilidir.

Dilediğiniz renk ve modelde tente sistemlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.

Aklınızda bir mimari çalışma mı var ?

Firmamız bünyesinde bulunan mimarlarımız ile değerlendiriyor ve imalatını yapıyoruz.

Üsküdar ilçemizde genellikle cafe ve restoranların kullanmış olduğu bu sistemler artık evlerde de kullanılmaya başladı. Otomatik kumandalı ışıklı tente sistemleri çatı katlarının vazgeçilmezi oldu.

Bir kumanda ile tek tuşla tente sistemini açıp kapatabilme ışıklı sistemi sayesinde hem estetik hem kolaylaştırıcı bir çözüm sunuyoruz.

Tente Tamircisi olarak başta tüm İstanbul ve çevre ilçe ve semtlerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Tente Modelleri Firmamız oldukça geniş ürün gamına sahiptir. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaşlar Avrupa ve yerli kumaş olarak adlandırdığımız Kumaşlardan ibarettir. Faydalı Bilgiler

 

Servis formu çıktısı alın

İhtiyaçlarınıza yönelik servis formu hazırlayabilmeniz mümkün. Böylece PergolaX teknik servisi ile tamamen size özel bir çıktı formuna sahip olabilirsiniz. Tente Fiyatları

 

Müşterilerinize randevu verin

PergoleX Teknik servisi randevu özelliği sayesinde yerinde servis hizmeti için randevular oluşturabilir ve takibini sağlayabilirsiniz. Geçmişe dönük raporlama yapabilir, ertelenen, iptal edilen ve tamamlanan randevuları teknik servisi ile kolayca takip edebilirsiniz. Teknik Özellikleri

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone