Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Misyonumuz, müşterilerimize ihtiyaçlarına özel tasarlanmış, estetik ve fonksiyonel dış mekan çözümleri sunarak yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olmaktır. Yenilikçi yaklaşımımızla, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarız ve projelerimizi en üst kalitede tamamlamayı amaçlarız.

KALITE ANLAYIŞI

Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat geniş ürün yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz

Pegola Tente, sanayi yapılarının, eğitim kültür merkezleri, konut, otel, cafe restoranların Gölge ve Kış Bahçesi Sistemlerine hizmet vermektedir.

Türkiye Geneline Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden. Kumandalı Tente Pergola Branda yurt dışından ithal ettiği branda ve pergola tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Pergole Branda olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Kumandalı Branda, Pergola Tente, Branda, Tente Çeşitleri, Branda, Şantiye Çadırları, asma germe çadırlar, Branda, Şeffaf Kapamalar, Branda x, Depo Çadırları, halı saha kapama, Branda, Eğlence Çadırları imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. PergolaÇadır X güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır.

Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi PergoleÇadır X Branda ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

TEKSAN KUMANDALI PERGOLA X

Hakkımızda özel motorlu tente sistemiyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve mimarlist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek tasarlamaktadır.

Pergola motorlu tente sistemleri, her türlü hava şartlarında ideal korumayı sağlamaktadır. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Teknik Özellikleri

Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

KUMANDALI PERGOLE X‘ nın ürettiği motorlu Pergole tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır. iletişim

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone