Kurumsal

pergola tente Kurumsal

Kurumsal

Türkiye geneli ve Uluslararası, Pergola ve Tente hizmeti vermektedir. Şirket olarak  sanayi yapılarının, eğitim kültür merkezleri, konut, otel, cafe restoranların Gölgelendirme ve Cam Sistemlerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne artan yüksek kalite anlayışı, ürün tasarım, dizayn ve üretim teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma politikamız, yaratıcı yaklaşımlarımız ve alanında minimalist çizgilerle ürün dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte dünya piyasalarını takip etmekte ve hizmetimizi uluslararası standartlarda sunmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana ürettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde imza attığı başarılara yenilerini eklemek üzere daha büyük hedeflerle ilerlemektedir.

Kurumsal Firma Ne Demek?

Pergola Tente Teknik Servis Kurumsal firmalar, genellikle büyük ölçekte faaliyet gösteren ve uluslararası arenada çalışmalarını yürüten işletmeler olarak tanımlanır. Bu şirketler, sağlam bir yönetim anlayışıyla birlikte misyon, vizyon ve değerlerini temel alarak stratejik hedeflere odaklanır.

Kurumsal firmaların en önemli aksiyonlarından biri olarak gösterilen karar alma süreçlerinde, deneyimli bir yönetim ekibi ortak bir anlayışla hareket eder. Bu sayede kurumsal firmaların uzun vadede başarıya ulaşmaları amaçlanır.

İstanbul’da kurulan firmamız çok farklı tente modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Pergola Tente üzerinde çok fazla çalışmamız olmuştur. İstanbul Tente Firmaları arasında saygın hizmet anlayışına bağlı olarak çalışarak güler yüzlü ve tamamen hizmet odaklı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama birimi, etkili müşteri ilişkileri ve Uzman montaj kadrosu ile üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteri portföyünü istikrarlı bir hızla geliştirirken, Hızlı satış kanalları ve Uzman ekibiyle en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Firma Özellikleri Nelerdir ?

Zaman zaman aklınızda acaba kurumsal Tente firmaların özellikleri neler olabilir sorusu belirebilir. Bu soruyu cevaplarken, çok geniş bir perspektiften bakmanız ve herhangi bir kurumsal firmanın organizasyon yapısını tüm detaylarıyla ele almanız gerekir. İşte alt başlıklar halinde kurumsal firma özellikleri:

  • Güçlü Yönetim ve Stratejik Vizyon: Büyük ölçekte faaliyet gösteren kurumsal firmaların en temel özelliği, sağlam bir yönetim anlayışına ve stratejik vizyona sahip olmasıdır. Misyon, vizyon ve değerler net bir şekilde belirlenerek uzun vadeli stratejik hedeflere odaklanılır.
  • Etkili Organizasyon Yapısı: Kurumsal firmaların çatısı altında çalışan tüm paydaşlar, aynı anda ve ortak bir amaca hizmet doğrultusunda hareket eder. Çalışanlar tarafından, şirket hedeflerini gözeterek atılan adımlar sayesinde, kurumsal firmalar her geçen gün büyümeye devam eder.
  • Yetenekli ve Motive Çalışanlar: İşe alım süreçlerinin titizlikle yürütülmesinin bir sonucu olarak karşınıza çıkan motive çalışanlar, kurumsal firmaların en değerli varlıkları arasındaki yerini alır.

edilmesinin nedeni; tentenin güneşi ışıklarını maksimum derecede kesmesi ve tente altında kalan yaşam Alanlarını oldukça serin tutması olarak gösterilebilir. Kumaş kendiliğinden üç boyutlu bir desene sahip olması ve sıkı dokunuşlu oluşundan diğer kumaşlardan ayrılmaktadır.

Özellikle raylı tente imalarında kullanılan bir kumaştır. Çok fazla renk seçimi sunmaz, fakat uzun ömürlüdür. Güneş ve yağmur geçirmez, Koku yapmaz, yosunlanmaz. Elbette fiyat olarak diğer türlere göre oldukça pahalıdır.

Tente Tarihimiz

Pergola TenteX 2000 yılında Otomatik Tente Sistemleri ve Cam Sistemleri yapmak üzere taşeron olarak kurulmuş olup çok sayıda Üniversite, Cafe, Teras ve Balkon işler ile Gölge Sistemleri yapımında tecrübesini kanıtlamıştır. Tente Fiyatları

 

Pergola Tente Müşteri memnuniyeti hedefimizden ödün vermeden, ihtiyaçları her zaman en üst düzeydeki kalite anlayışımızla karşılamak ve en iyi yatırımın insan olduğu düşüncemizle ilerlemek.

 

İleri düzey teknolojiyi, kalite ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir çalışma anlayışı ile bütünleştirmek. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat sloganı ile müşterilerimizin her ihtiyacına en uygun çözümü sunmak.

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone