Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz Pergola Tente X çalışmalarımız dan her zaman sektöründe yatırımlarını işini büyüterek sektörden kurumsal olmayı profesyonel ekibiyle kaliteli malzemeleriyle işinizden üstünlüğünde kaliteden ödün vermediği gibi sektörden güvenirliğini ve kaliteyi her zaman en iyisini yapmaktadır müşterilerin memnuniyetin den hizmet vermekle ulaşmıştır. Vizyonumuz

Misyonumuz Müşterilerimizin beklentilerini aşan kalite anlayışına odaklanmış yönetici ve çalışanlarımız ile birlikte modern teras kapatma üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak sektörde Pergola Tente X kalıcı kılmak, kaliteli ve çağdaş projeler üreten, güvenilir bir marka olmaktır.

Pergola TenteX 2000 yılından marka tescili ile istanbul Avcılar da kendisine ayıt 220 mt yönetim bürosu Beylikdüzü de 440 mt atölyeyle İstanbul geneline hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel bir hizmet ve kalite anlayışıyla, PergolaTenteX pergole çatı teras farklı projelerle sektöründe göstermiş olduğu başarıyı, bu alanda da kendisini göstererek kanıtlamıştır.

Değerlerimiz

  • Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı
  • Hakkaniyetli bir sağlıklı hizmeti
  • Yeniliklere açıklık
  • Tente etik kurallara bağlılık
  • Pergola ve çalışan haklarına saygılı
  • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı
  • Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir sağlık hizmet sunumu

Hakkımızda

1999 yılından itibaren hizmet veren PergoleTenteX  Rolling Roof çatı teras kapatma dan bu güne kadar göstermiş olduğu başarıyı ve ortaya koymuş olduğu kaliteyi daha da ilerilere taşıyabilmek için, gereken özveriyi göstererek , sektördeki çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone