Galeri

Galeri

Galeri

Galerimiz Firmamıza ait fotoğraf albümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz
Tasarım, projelendirme, uygun ve ekonomik malzeme seçimi, teknik detayların çözümü, üretimlerin yapımı gibi temel hizmetleri kadrosunda bulunan mimar, mühendis, tasarımcı ve her biri kendi konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

ˇPergola Tente x Sistemi açık alanların kötü hava koşullarında bile yıllarca kullanılmasına olanak veren gelişmiş bir çözümdür.

ˇGenişlikleri mekan gereksinimlerine göre isteğe bağlı ve 13 metreye kadar herhangi bir boyutta yapılabilir. Pergola Tente Fiyatları

ˇRay profilleri (80.2 x 130 mm),  ekstrüzyon alüminyum ray profilleri ile sistem 8 metreye kadar pergola  tente x ileri açılım yapabilmektedir.  Galeri ürünlerimiz Pergole Tente

Pergola Tente X Galerimiz

Pergola Tente X Galeri Ürün Fotoğrafları Yer Almaktadır

ˇPergola Tente Sistemlerkumandaya tek dokunuşla 94 m˛’ e kadar koruma sunuyor ve birden fazla sistemin birleştirildiği
uygulamalarda daima % 100 su geçirmezlik sağlıyor.

ˇSistem yoğun yağmur suyunun dahi kusursuz tahliyesine sağlayan yan yağmur oluklu ve ön tac oluğu içeriyor.

Her türlü soru ve organizasyonlarınıza yardımcı/destek olalım!

İletişim

iletilmek istenen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin bir göndericiden bir alıcıya aktarılma sürecidir. Organizmaların çeşitli yöntemlerle bilgi alışverişi yapmalarına olanak tanıyan bir süreçtir. İletişim tüm tarafların üzerinden bilgi alışverişi yapılacak ortak bir dili anlamalarına ihtiyaç duyar.

Belirli mesajların kodlanarak bir kanal aracılığıyla bir kaynaktan bir hedefe/alıcıya aktarılması süreci. Örneğin bir konuşmacı (kaynak) ortak bir dil aracılığıyla (örn. Türkçe) kodladığı belirli kelimeleri (mesaj/ileti) ses dalgaları ve hava yoluyla (kanal) dinleyiciye/alımlayıcı (hedef) aktarır. Bu süreçte geribildirim hedefleniyorsa, iletiyi gönderen Kişi kaynak, hedef/alımlayıcı ise sonat kaynak olarak tanımlanırlar.

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 423 74 44
TEL: 0533 380 74 44

Mustafa Kemal Paşa, Fidan Sokağı no:80, 34315 Avcılar / İstanbul

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone