Raylı Tente Sistemi

raylı tente

Raylı Tente Sistemi

Raylı tente sistemi, özel bir gergi sistemine sahip ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı,  uzun ömürlü ve her mêkana uyum sağlayabilen bir üründür. Otomatik tente kullanım alanı olarak; cafe, otel, balkon, veranda ve restoranların dış mekânlarında, konutların bahçe ve teraslarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkânı sağlar.

Hareketli tente sistemleri

üç katmanlı kuması sayesinde yazın sıcak havadan ve güneşin zararlı ısınlarından korurken kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisini en aza indirir. Açılır kapanır tente sahip olduğu raylar ve yürüyen aksam sayesinde sessiz çalışır ve sık bakım ihtiyacı gerektirmez.  Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı tente, aynı alanı açık ve kapalı kullanma özelliğiyle oldukça pratiktir. Pergola Tente Sistemleri

Modelin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulayarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylece mekânlarınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam sunarken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mêkan keyfini 4 mevsim sunar.

Raylı Tente Sistemleri  

Pergola Tente X, RTS otomatik tente serisi, vida ve bağlantı pimleri gizlenmiş yüksek mukavemette demonte bir sistemdir. Raylı tente sisteminde yer alan kumaşlar 5 yıl garantili ithal, 3 katmanlı Block Out SERGE FERRARI ve SIOEN’dir.

Kumaşlar alev yürütmeme ve güneş ışığını geçirmeme özelliğine sahiptir. PVC esaslı flexy özelliğiyle dış hava şartlarına en uygun kumaştır. Ürettiğimiz tente modellerinde sistem işlevselliği, oluşabilecek fiziki olumsuzluklara karşı 5 yıl garanti kapsamındadır. Motorlu tentenin sıkışma önleme özelliği, herhangi bir engelle karşılaşıldığında sistemi otomatik olarak durdurur.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri

Bu açılır kapanır tente için bir güvenlik özelliğidir. Yüksek tork (120Nm) özellikleriyle raylı tente ürününde maksimum gerdirme sağlar. Diğer radyo frekans düzeyleri ile karışmayan (868 MHz), basit kanal seçimi ve kolay kullanım özelliği sağlayan kumanda sistemine sahiptir.

Raylı otomatik tente sisteminin hareketini sağlayan motor Alman Becker ve Fransız Somfy marka olup uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. İleri teknoloji ürünü kumandalar sayesinde dijital ekrandan hareketlerinizi takip edebildiğiniz gibi, tentenizin ne zaman açılıp kapanacağını da belirleyebilirsiniz. Pergola Tente

Raylı Tente Sistemleri Fiyatları

Raylı tente fiyatları kullanıcının talep ettiği ölçülere göre uzman tasarım ekipleri, mimar ve mühendislerin desteği ile fiyatlandırılarak müşteriye değerlendirmesi üzere teklif sunulur. Her proje, uzmanlar tarafından yönetilen özel bir sürece sahiptir. Açılır kapanır tente sistemleri, ürün grubundan olan raylı tentenin fiyatları bu sürecin en başında yapılan keşiflerle oluşturulur. Pergole Tente Fiyatları

Raylı Tente Sistemi Modelleri

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone