Akıllı Tente Sistemleri

Akıllı Tente Sistemleri

Akıllı Tente Sistemleri Fonksiyonel özellikleri ve estetik görüntüsüyle ön plana çıkan Akıllı Tente modeli, mafsallı tente sınıfının en gelişmiş ve en sağlam Pergola Tente modelidir.

Ticari alanlarda veya konutlarda kullanılan pergola tente sistemleri, dış mekanda yaşam kalitesini yükselten ekipmanlardan oluşur. Çok uzun yıllar boyunca kullanılan pergola tente, hava koşullarına karşı en ideal yaşam alanları oluşturmayı sağlar. Bu sistemler teknolojik gelişmelerle birlikte güncellenip motor ve sensör desteğiyle daha kullanışlı hale gelmiştir. İşyeriniz veya eviniz için ihtiyacınız olan tüm pergola tenteleri firmamızdan uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz. 

Pergole Smart Tente, işletmenizin yada Bahçe, ev terasınızın açık alanlarını dört mevsim kullanabilme olanağı sağlar.
Tamamen uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu tenteler, aşırı şiddetli rüzgara bile dayanıklıdır.

Akıllı Pergola Tente, oldukça uzun ömürlüdür, Uzun çalışmalar sonucu üretilen mekanizma ile diğer markalara göre hiç arıza vermez.

Akllı Tente Sistemleri Nedir?

Yerleşik hayata geçilmesiyle birlikte konutların dış mekanlarında sıcak ve samimi bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla pergola kullanılır. Standart şemsiyelerin yerine çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan pergola tentelerin sunduğu avantajlar şunlardır:

 

Dış mekanda yakıcı güneş ışıklarına kalkan olan pergola tenteler, sıcak havadan etkilenmeden oturma imkanı tanır. Özellikle konutların teras ve balkonlarında veya işyerlerinin dışarı açılan noktalarında pergola tente kullanımı yaygındır. Bunlar arasında geleneksel tenteler ve yeni nesil tenteler ayrımını yapmak gerekir. Smart pergola sistemleri gibi daha uygun maliyetli tenteler, uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı verir. Öte yandan yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş motorlu, otomatik ve kumandalı tente modelleri de vardır. Pergola Tente Fiyatları

 

 

FİRMANIZA AÇIK HAVA KULLANILABİLİR ALANLAR YARATIN

Arka bahçenizdeki bağımsız bir yapı, evinizden uzakta, arka bahçenizin doğal ortamında misafirlerinizi ağırlamak için mükemmel, korunaklı bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır. Çok çeşitli çatı kaplama seçenekleri bulunan bağımsız yapı, aradığınız çok yönlü çözümdür. Rolling Roof Sistemleri

Sigara yasağı yönetmeliğine uygundur ve firmanızın en çok iş yapacağı açık hava alanları sizler için ekstra bir alan yaratıyoruz.

Akıllı Tente Sistemleri Model Çeşitlerimiz

Pergola kelimesi, köken açısından Latince kaynaklı bir kelime olup saçak anlamına gelir. Yerleşik hayata geçilmesiyle birlikte konutların dış mekanlarında sıcak ve samimi bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla pergola kullanılır.  Oval Tente

  • Işıklı pergola tenteler hem güzel görünür hem de gece saatlerinde mekandaki yaşam kalitesini arttırır. 
  • Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanılır.
  • Yağmur, kar, dolu, yakıcı güneş ışınları ve sert rüzgar gibi tüm dış koşullara dayanıklıdır. 

Bu avantajlardan yararlanarak dış mekanı kullanışlı ve güzel hale getirmek isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz. Şirketimizde her bütçeye hitap eden fiyatlarla pergola tente sistemleri imalat ve satışı yapılmaktadır.

 

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone