Tente Montaj ve Tamirat

Tente Montaj ve Tamirat

Tente Montaj ve Tamirat

Tente Pergola Montaj ve Tamirat Mevsimsel dış mekan kumaş tenteleri, rulo otomatik tente ve rolling roof muhafazalarının kurulumu, kaldırılması ve depolanması konusunda uzmanlaştık. Her şantiyede bir uzman olacak. Kurulum, kaldırma ve depolama süreci boyunca profesyonel hizmet ve eşyalarınızın taşınmasını bekleyebilirsiniz. İşimizi garanti ediyoruz.  Oval Tente

Her yıl paradan tasarruf etmenizi istiyoruz. Odak noktamız mevsimsel hizmet ve depolamadır. Tam ölçekli bir pergola tente üreticisinin genel giderleri olmadan anında tasarruf ve diğer promosyonlar sunabiliyoruz. Akıllı Tente Sistemleri

Tente Montaj ve Tamirat Esnek Planlama, Tente kurulum ve/veya kaldırma hizmetinizi bir haftalık aralıklarla planlamanıza olanak tanır. Ayrıca, herhangi bir nedenle ceza almadan hizmet tarihlerinizi değiştirmenize olanak tanır. Sağlanacak hizmetlerin önceden bildirilmesi ve onaylanması konusunda doğrudan sizinle iletişim kuracağız. Otomatik arama veya mesaj yok.

Eşyalarınızın kış boyunca nasıl depolanacağına siz karar verin. Kendiniz depolamayı tercih edin veya depolamayı sizin için biz halledelim. Tamamen sigortalı ve güvenilir hizmetle içiniz rahat olsun. Pergola Tente Yetkili Servis 

Size mümkün olan en iyi hizmet deneyimini sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Servis Ürünler

Herhangi bir üretici tarafından üretilen, mevsimsel olarak kurulum, söküm ve depolama gerektiren dış mekan/kumaş ürünlerine servis veriyoruz.

Bu ürünler şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • Kumaş Değişimi Tenteler (veranda, güverte, sundurma, balkon)

  • Kumandalı Motorlu Tenteleri (birinci ve ikinci kat)

  • Raylı tente/ Pergole Tente/ Motorlu Tente (bireysel veya tam kapalı/tente veya sert çatı armatürü)

 

Tente Çeşitleri

Açılıp kapanabilen tente çeşitlerinde Elektrik ile çalışan

Motorlu Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone