Uzaktan Kumandalı Tente

kumandalı tente x

Uzaktan Kumandalı Tente

kumandalı tente, Geniş gölgeli alanlar oluşturmak, pencere ve verandaları ışıktan korumak için ideal olan Pratik motorlu tenteler, tam otomasyon yönetiminin inanılmaz avantajını sunuyor.
Yüksek performanslı hava durumu sensörleri, yüksek sıcaklıklarda veya serbestçe seçilebilen aydınlatma eşiğinin aşılması durumunda kumaşın açılmasını Algılar düzenler.

her otomasyonun hızlı ve rahat yönetimi için tente ve pergolalarda hareket, aydınlatma ve sensör ayarlarını düzenlemenize olanak sağlayan ileri teknolojiye sahip uzaktan kumandalar kullanıyor.

mekanların daha konforlu ve fonksiyonlu hale getirmek üzere kaliteli ürün ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. remote control awning olarak da bilinen  tüm tente sistemleri otomatik kumandalı tente olarak da adlandırılır.

Ancak güçlü rüzgarlarda, yağmurda veya doluda tente, makaralı boruya veya gelişmiş Pergola Tente X serisini karakterize eden zarif kutuların içine geri sarılarak hemen sabitlenir .

Aynı zamanda Pergola sistemlerini otomatik kumandalı tenteye çevirmek mümkündür.

Pergola ya da diğer tente sistemlerine entegre edilen kumanda sayesinde sisteminiz kumandalı tente haline dönüşür ve kullanım fonksiyonunu artar. Kumandalı tente sistemi hemen her alanda kullanılabilir ve bu sayede tente sistemi daha kolay bir kullanım imkanı sunacaktır.

Tente için güneş ışığı sensörü

Pergola Tente X Pratik, doğal ışığa her zaman hoş ve güvenli bir maruz kalma sağlamak için, tentelerin ve güneşlik kanatlarının otomatik olarak mükemmel gölgeleme oluşturmasına olanak tanıyan pratik güneş ışığı sensörlerini dış mekan çözümlerine entegre etmeyi seçmiştir.
Aslında ışığın yoğunluğu değiştikçe sensörler, güneş ışınlarının kaynağına göre bir veya daha fazla tenteyi açıp kapatarak müdahale ederek sıcaklığın düzenlenmesi için ideal senaryoyu oluşturur. Ayrıca tenteler için güneş ışığı sensörleri, Işık eksikliğini tespit edebildikleri ve bunun sonucunda tente ve pergolaların entegre aydınlatmasını etkinleştirebildikleri için ek bir avantaj sağlarlar. Pergola Tente Fiyatları

 

Tente için rüzgar sensörü

Pratic motorlu tenteler ayrıca açılır model ve uzayabilen kolların kumaşın mükemmel gerginliğini korumasını sağlayan Manyetik Kilit Sistemi ve Flex Control patentleri sayesinde kuvvetli esintilerde bile çok kaliteli performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. böylece rüzgarın neden olduğu hareketleri tamponlar. Güçlü rüzgarlar durumunda, tentelere yönelik rüzgar sensörleri, yapının bütünlüğünü özellikle yoğun titreşimlere ve salınımlara karşı korumak için geri sarmayı etkinleştirmenize olanak tanır.
Benzer şekilde tentelere yönelik anemometre , Zip dikey panjurların ve biyoiklimsel pergola kanatlarının hareketine de etki ederek, yapının profil bölümleri içindeki eski panjurun geri sarılmasını etkinleştirir ve kanatların 45 derecede açılmasını emreder. Bu gelişmiş sensörler, rüzgar hızını gerçek zamanlı olarak tespit etmeyi ve tentenin otomatik olarak kapanacağı bir eşik değeri belirlemeyi mümkün kılarak herhangi bir riske maruz kalmayı önler.

Uzaktan Kumandalı Tente Sistemleri

Uzaktan kumandalı tente sistemlerielle açılır tente sistemlerine göre daha kolay bir kullanım imkanına sahiptir.

Kumandalı tenteler, ev ve bahçelerde kullanılmakla birlikte özellikle otel ve işletmelerde oldukça sık kullanılır. Bu da otomatik kumandalı tentenin kalabalık ve yoğun ortamlara yer aldığını gösterir.

Kalabalık ortamlarda konforu ve rahatlığı korumak için kumandayla açılır tente tercih edilmesi gerekir. Manuel tenteler kalabalık ortamlarda kullanım zorluğu çıkarır bu sebeple kumandalı otomatik tente en uygun sistemdir.

Uzaktan kumandalı tente sisteme entegre kumandası ve kanalları ile basit bir kullanım imkanı sağlar. Kanallar yardımıyla kumandalı tente sessiz ve güvenli bir şeklide hareket ettirilir. Bu sayede uzaktan kumandanın yer aldığı işletmelerde müşterilere daha konforlu alanlar sunulur.

Tenteler için yağmur sensörü

Hasar ve aşınmanın önlenmesi aynı zamanda otomatik tenteler için yağmur sensörlerinin de hedefidir . Bu değerli seçenekler yağmur suyunun varlığını algılar ve bezin derhal kapatılmasını emreder. Evde olmadığınızda veya havaların hızla değiştiği günlerde bile tenteyi güvende tutacak vazgeçilmez bir pratiklik.
Öte yandan, tente su geçirmez bir örtü ile donatılmışsa, hafif ve orta dereceli yağmurlarda bile aşağıdaki alanı korumak için onu açık tutmak mümkündür. Ancak tentelerin güneşten korunma asıl işlevini yerine getirmek üzere tasarlandığını unutmamalıyız; Bunun yerine her türlü hava koşulunda kullanılabilecek bir tente istiyorsanız en uygun çözüm biyoiklimsel pergolalardır.

Bu modeller için yağmur sensörleri farklı bir fayda sunuyor: Yağmur suyunun dikmelerde gizlenmiş çevre saçaklarına akmasını sağlayan kanatların otomatik kapanması
sayesinde otomasyon, yapının yarattığı çevreyi koruyor . Ayrıca, herhangi bir yağmur kalıntısını ortadan kaldırmak için, bıçaklar tekrar açıldığında eğim birkaç dakika boyunca 30-45 derecede sabit bir konumda kalır, bu da tam kurumayı kolaylaştırır.

 

Uzaktan Kumandalı Tente Kullanım Alanları

Uzaktan kumandalı tente sistemleri birçok mekanda kullanım imkanı sağlar. Özellikler kumandalı tente, otel,havuz, cafe, restoran, işletme, bakon, veranda, bahçe olmak üzere ev ve işletmeleriniz için konforlu ve kullanışlı bir çözümdür. Pergola Tente Fiyatları

Aydınlatma kombinasyonları seçilen tenteye göre özelleştirilebilir. Pergola Tente X Project serisinin otomatik tenteleri için , ön profil bölümüne ve duvar profili bölümüne yerleştirilebilen, tentenin altındaki ve yanındaki alanı aydınlatan beyaz LED ışıklı bir düzen mevcuttur . hoş ve yumuşak çekicilik .

İşletme sahipleri kumandayla açılır tente ile mekanlarını müşterileri için daha özel alanlara dönüştürerek müşteri hacmini genişletebilir. Kumandalı tente sistemlerinde yer alan motor sayesinde sistem otomatik hale dönüşür ve mevsim şartlarına göre kullanıcı  otomatik kumandalı tenteyi açıp ve kapatabilir. Kumandalı tenteci aynı zamanda mekanın kullanım fonksiyonunu artırırken mekana şık ve estetik bir görünümde kazandırır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pergolatente.com Pergola Tente, iletişim Bilgileri
pergola tenteci instagram
pergola tenteci whatsapp
pergola tenteci phone